Co zyskujesz


wybierając naszą Fundację?

Czy wiesz

Dlaczego warto
wybrać nas?

Darmowe subkonto

Prowadzenie subkonta jest bezpłatne i może być przeznaczone na refundację wszystkich leków, zabiegów, sprzętu rehabilitacyjnego, turnusów rehabilitacyjnych oraz innych refundowanych przez Fundację kosztów (takich jak na przykład transport, wysyłka korespondencji, środki czystości itp.). Pełna lista świadczeń refundowanych znajduje się w Panelu Podopiecznego.

Wspieramy finansowo

Fundacja posiada specjalne fundusze celowe na których sumiennie zbiera środki, którymi następnie zasila subkonta naszych Podopiecznych. Innymi słowy, poza wsparciem ze strony Darczyńców, którzy przelewają środki na Twoje subkonto, możesz też liczyć na wsparcie Fundacji, która ze wspomnianych funduszy celowych przelewa środki bezpośrednio na Twoje subkonto.

Własna strona internetowa

Otrzymasz od nas bezpłatną, indywidualną stronę internetową, pod którą możesz prowadzić zbiórki na swoje subkonto (korzystając z wielu możliwości płatności), publikować zdjęcia, teksty a także prowadzić swojego bloga, opowiadając znajomym i Darczyńcom o tym, co u Ciebie słychać.

Chat na własnej stronie [NOWOŚĆ!]

Każdy Darczyńca, który odwiedzi Twoją indywidualną stronę internetową, będzie miał możliwość skontaktowania się z Tobą za pomocą Chat'u. Dodatkowo możesz sam rozpoczynać rozmowy z osobami, które odwiedzają Twoją stronę, dzięki czemu zyskasz niebywałą możliwość zachęcenia do okazania Ci wsparcia!

Ekspresowa wypłata środków

Panel Podopiecznego ułatwi Ci szybki kontakt i wypłatę środków. Po zatwierdzeniu refundacji, przelew środków na Twoje konto następuje standardowo w terminie nie dłuższym niż 48 godzin! Dodatkowo możesz na bieżąco śledzić stan swojego subkonta, otrzymane darowizny a także historię refundacji i status ich rozpatywania.

Infolinia czynna 24h/dobę

W każdej chwili, przez całą dobę, 365 dni w roku, bez potrzeby korzystania z komputera, możesz sprawdzić aktualny stan swojego subkonta a także złożonych dyspozyji refundacji dzwoniąc pod specjalną infolinię #aTerazTy24. Infolinia jest w pełni zautomatyzowana i poprowadzi Cię przez cały proces a dostępna jest pod standardowym, stacjonarnym numerem telefonu.

Pomagamy w tworzeniu apeli

Pomożemy Ci stworzyć dobry apel o wsparcie, podpowiemy w jaki sposób go promować. Dodatkowo, jeśli wysyłka apeli będzie wiązała się dla Ciebie z kosztami (np. zakup kopert, znaczków pocztowych), wszystkie opłaty, które pokryłeś, będą mogły zostać w całości zrefundowane.

Pomagamy w Twoich wydarzeniach

Masz pomysł na festyn, koncert czy inne wydarzenie, które mogłoby Ci pomóc w zbieraniu środków? Skontaktuj się z nami, pomożemy zarówno doradztwem jak i wypożyczeniem materiałów informacyjnych Fundacji (np. rollupy) czy tez puszek potrzebnych do legalnego przeprowadzenia zbiórki.

Dużo kanałów wsparcia

Dzięki subkontu w #aTerazTy możesz otrzymywać darowizny nie tylko poprzez wpłatę na konto bankowe Fundacji, ale także szybkimi płatnościami internetowymi, PayPal, kartą kredytową i debetową, poprzez SMS a także dzięki innym kanałom wsparcia (np. środki z aukcji Allegro, zbiórki na Facebook itp.).

Zbiórki urodzinowe na Facebook

Zbliżają się Twoje urodziny, lub kogoś z Twoich bliskich? Poproś, by założyli zbiórkę urodzinową na Facebook, dzięki czemu środki zebrane podczas zbiórki trafią na Twoje indywidualne subkonto. Facebook ma ogromną moc, przekonaj się o tym i Ty!

Nie czekaj, dołącz do Nas już dziś!

Jesteśmy po to,
by zmieniać świat na lepsze !

Dołącz do nas !

Pokochaj nasz #MiłyNewsletter

Dostaniesz od nas najświeższe informacje, nowinki o koncertach i innych wydarzeniach organizowanych przez Fundację. Zobacz, jak miło być z nami w bliskim kontakcie!
Twoje imię:
Miasto, w którym mieszkasz:
Twój adres e-mail:
Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres mail informacji o nowościach, wydarzeniach, koncertach, apelach od Fudacji "A Teraz Ty", ul. Wolbromska 18/1b, 53-148 Wrocław, [email protected], która jest administratorem danych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Może masz   3 minuty  by nam pomóc?

Prosimy, pozwól swoim znajomych
odnaleźć naszą Fundację !

Tak niewiele trzeba, by pomóc! Prosimy, jeśli możesz, poświęć nam swoje najbliższe trzy minuty - dzięki Tobie możemy realnie pomagać naszym Podopiecznym!